Navigation
Header
eureweb480x240UFalk

Ulrich Falk
Rector
u.falk@eureschule.eu

Hij geeft les in Engels en aardrijkskunde.

„School maken betekent, gezamenlijk een cultuur te ontwikkelen.“

eureweb480x240HBara

Horst Baranowski
Projectmanager (lid schoolleiding)
h.baranowski@eureschule.eu

Is van huis uit taalkundige en sociaal pedagoog. Hij geeft les in de vakken Nederlands en Frans.

„Het wordt niet van de leerlingen verwacht dat ze van begin af aan tweetalig zijn. Zij moeten het wel willen worden.“

Stephanie480x240

Stephanie Pollmann
Secretaresse
sekretariat@eureschule.eu

U vindt haar in de receptie bij de Ingang van de school.

Martin Reimer

Conciërge

Barbara Ketelaer

b.ketelaer@eureschule.eu

Administratiemedewerker

Ramiz Krasniqi

Schoonmaker

Carla van Oyen

Mensa

Beata480x240

Beata-Anna van Waveren
Docent

b.vanwaveren@eureschule.eu

Biologie en gym

Gertrudis Bresser

Docent

g.bresser@eureschule.eu

Wiskunde, biologie en duits

Sara Hermans

Docent

s.hermans@eureschule.eu

Musiek

Janneke Liebers
Leerkracht

Basisonderwijs, adviseur

Sarah Vos

Docent

s.vos@eureschule.eu

Wiskunde en nederlands

Eddie van der Sluis
Docent

e.vandersluis@eureschule.eu

Sport

Marianne Nijland

Kunstprojecten

Arnold Kubben

Docent

a.kubben@eureschule.eu

Wiskunde

Sharon Ebbers
Docent

s.ebbers@eureschule.eu

Duits en kunst

Jan Buchheim

Docent

j.buchheim@eureschule.eu

Biologie en chemie

Amber van Altena
Docent

a.vanaltena@notredame.nl

Drama

Diana Verbruggen
Docent

d.verbruggen@eureschule.eu

Engels

Petra van Aken

Houtprojecten

Nicole Derksen
Docent

Engels en duits