Navigation
Header

Ulrich Falk
Rector
u.falk@eure.nrw.schule

Hij geeft les in Engels en aardrijkskunde.

„School maken betekent, gezamenlijk een cultuur te ontwikkelen.“

Horst Baranowski
Projectmanager (lid schoolleiding)
h.baranowski@eure.nrw.schule

Is van huis uit taalkundige en sociaal pedagoog. Hij geeft les in de vakken Nederlands en Frans.

„Het wordt niet van de leerlingen verwacht dat ze van begin af aan tweetalig zijn. Zij moeten het wel willen worden.“

Stephanie Pollmann
Secretaresse
sekretariat@eure.nrw.schule

U vindt haar in de receptie bij de Ingang van de school.

Martin Reimer

m.reimer@eure.nrw.schule

Conciërge

Barbara Ketelaer

b.ketelaer@eure.nrw.schule

Administratiemedewerker

Interieurverzorger

Carla van Oyen

c.vanoyen@eure.nrw.schule

Mensa

Beata-Anna van Waveren
Docent

b.vanwaveren@eure.nrw.schule

Biologie en gym

Gertrudis Bresser

Docent

g.bresser@eure.nrw.schule

Wiskunde, biologie en Duits

Sara Hermans

Docent

s.hermans@eure.nrw.schule

Muziek

Janneke Liebers
Leerkracht

j.liebers@eure.nrw.schule

Basisonderwijs, adviseur

Eddie van der Sluis
Docent

e.vandersluis@eure.nrw.schule

Gym

Sharon Ebbers
Docent

s.ebbers@eure.nrw.schule

Duits en kunst

Jan Buchheim

Docent

j.buchheim@eure.nrw.schule

Biologie en scheikunde

Diana Verbruggen
Docent

d.verbruggen@eure.nrw.schule

Engels

Nicole Derksen
Docent

n.derksen@eure.nrw.schule

Engels, Duits en Nederlands

Josje Eijkenboom
Docent

j.eijkenboom@eure.nrw.schule

drama

Tjerk van der Duin
Docent

t.vanderduin@eure.nrw.schule

Gym

Jephte Rodrigues de Miranda
Docent

j.rdemiranda@eure.nrw.schule

Techniek