Navigation
Header

Ulrich Falk
Rector
u.falk@eure.nrw.schule

Hij geeft les in Engels en aardrijkskunde.

„School maken betekent, gezamenlijk een cultuur te ontwikkelen.“

Nicole Derksen
Schoolleiding

n.derksen@eure.nrw.schule

Engels, Duits en Nederlands

Stephanie Pollmann
Secretaresse
sekretariat@eure.nrw.schule

U vindt haar in de receptie bij de Ingang van de school.

Martin Reimer

m.reimer@eure.nrw.schule

Conciërge

Barbara Ketelaer

b.ketelaer@eure.nrw.schule

Administratiemedewerker

Interieurverzorger

Carla van Oyen

c.vanoyen@eure.nrw.schule

Mensa

Beata-Anna van Waveren
Docent

b.vanwaveren@eure.nrw.schule

Biologie en gym

Gertrudis Bresser

Docent

g.bresser@eure.nrw.schule

Wiskunde, biologie en Duits

Janneke Liebers
Leerkracht

j.liebers@eure.nrw.schule

Basisonderwijs, adviseur

Eddie van der Sluis
Docent

e.vandersluis@eure.nrw.schule

Gym

Jan Buchheim

Docent

j.buchheim@eure.nrw.schule

Biologie en scheikunde

Sharon Ebbers
Docent

s.ebbers@eure.nrw.schule

Duits en kunst

Diana Verbruggen
Docent

d.verbruggen@eure.nrw.schule

Engels

Josje Eijkenboom
Docent

j.eijkenboom@eure.nrw.schule

drama

Marieke Tebroke
Docent

m.tebroke@eure.nrw.schule

Nederlands en Duits

Theo Hünnekes
Docent

t.huennekes@eure.nrw.schule

Wiskunde en Natuurkunde

Jeroen Jansen
Docent

j.jansen@eure.nrw.schule

Gym

Nadir Mekkaoui
Docent

n.mekkaoui@eure.nrw.schule

Gym