Navigation
Header
eureweb480x240UFalk

Ulrich Falk
Rector
u.falk@eureschule.eu

Hij geeft les in Engels en aardrijkskunde.

„School maken betekent, gezamenlijk een cultuur te ontwikkelen.“

eureweb480x240HBara

Horst Baranowski
Projectmanager (lid schoolleiding)
h.baranowski@eureschule.eu

Is van huis uit taalkundige en sociaal pedagoog. Hij geeft les in de vakken Nederlands en Frans.

„Het wordt niet van de leerlingen verwacht dat ze van begin af aan tweetalig zijn. Zij moeten het wel willen worden.“

Stephanie480x240

Stephanie Pollmann
Secretaresse
sekretariat@eureschule.eu

U vindt haar in de receptie bij de Ingang van de school.

JanPeters480x240

Jan Peters
Conciërge

De Nederlander, woonachtig in Kranenburg, is een echte alleskunner en doet alles wat technische en organisatorische werkzaamheden betreft.

Barbara Ketelaer

b.ketelaer@eureschule.eu

Administratiemedewerker

Ramiz Krasniqi

Schoonmaker

Carla van Oyen

Mensa

Beata480x240

Beata-Anna van Waveren
Docent

b.vanwaveren@eureschule.eu

Biologie en gym

Gertrudis Bresser

Docent

g.bresser@eureschule.eu

Wiskunde, biologie en duits

Yvonne480x240
Yvonne Lamik
Muziekprojecten

Eke Maters
Leerkracht

e.maters@eureschule.eu

Basisonderwijs, adviseur

Sarah Vos

Docent

s.vos@eureschule.eu

Wiskunde en nederlands

Eddie van der Sluis
Docent

e.vandersluis@eureschule.eu

Sport

Marianne Nijland

Kunstprojecten

Arnold Kubben

Docent

a.kubben@eureschule.eu

Wiskunde

Sharon Ebbers
Docent

s.ebbers@eureschule.eu

Duits en kunst

Amber van Altena
Docent

Drama

Petra van Aken

Houtprojecten